شارژ کارتریج در شهرری با تونر اصلی درجه 1 + ضمانت اداریم

به همین سبب در کارتریج های پرینترهای جوهر افشان از رنگ مایع استفاده می کنند. شما در دوره آموزش شارژ کارتریج نحوه شارژ کارتریج پرینتر های جوهر افشان را به طور کامل خواهید آموخت. همانطور که اشاره کردیم پرینترها یا از نوع جوهر افشان هستند یا از نوع لیزری. البته پرینترهای لیزری نسبت به پرینترهای جوهر افشان جدیدتر هستند. بنابراین بدیهی است که قیمت بالاتری نسبت به پرینترهای جوهر افشان داشته باشند اما جالب است بدانید که قیمت کارتریج پرینترهای جوهر افشان نسبت به لیزری بیشتر است.

تونر با چرخاندن مگنت در صورت وجود در داخل مخزن قرار می گیرد. در این مرحله پس از پاکسازی، درام آن را در داخل پین درام قرار داده و آن را در سر جای خود در بدنه ضایعات نصب کنید. در این مرحله دو پیچ وایپر بلید را باز کرده و با احتیاط از جای خود بلند کنید. این قطعه زیر درام و در مخزن ضایعات قرار دارد و وظیفه آن پاک کردن و تمیز کردن سطح درام هنگام چرخش است. یکی از این دو بخش اصلی ؛ واحد ضایعات و زباله و دیگری بخش جوهر است.

  • اگر تمایل دارید با نحوه شارژ کارتریج پرینتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم که مطلب “آموزش شارژ کارتریج پرینتر ریکو” را مطالعه کنید.
  • البته بهتر است قبل از این آموزش یادآوری کنیم که اگر مهارت کافی برای انجام این کار را ندارید، حتما از متخصص در این زمینه کمک بگیرید.
  • کافی است درخواست خدمات شارژ کارتریج انواع پرینتر خود را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید!
  • اما پرینترهای لیزری قابلیت شارژ کارتریج را دارا هستند با این حال تعداد دفعات شارژ کارتریج در پرینترهای لیزری نیز محدود می‌باشد.
نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی از جمله ماژول های جانبی در مرکز شارژ کارتریج hp. نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی از جمله نرم افزار درایور در مرکز شارژ کارتریج hp. تعمیر کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی کارتریج های حرارتی در مرکز شارژ کارتریج hp. با این حال معمولا پس از شارژ کارتریج hp، ظرفیت آن حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ برگ کاهش پیدا می کند.

اگر بعد از فشردن دکمه ok ارور از بین رفته و پرینتر پرینت می‌گیرد، مشکلی وجود نداشته و می‌توانید به راحتی از کارتریج استفاده کنید. یکی از نشانه‌های ظاهری چیپستی که نیاز به تعویض دارد، وجود سوختگی روی آن است. بسیاری از متخصصان برای اینکه هزینه اضافی از مشتری نگیرند، این قطعه را تعویض نمی‌کنند. مشکلی که اغلب کاربران پرینتر با آن مواجه خواهند شد، کمرنگ پرینت گرفتن پرینتر بعد از شارژ کارتریج است. اگر بعد از شارژ کارتریج با این مشکل مواجه شدید، باید بدانید تونر ریخته شده درون کارتریج، از کیفیت کافی برخوردار نیست، یا مقدار آن بسیار کم است.

از طرفی دیگر ، اگر روی برگه های چاپ شده، خطوط رنگی یا سفید و نیمه مشاهده می کنید به معنای تمام شدن تونر یا جوهر کیت شارژ کارتریج می باشد. کارتریج مصرفی پرینتر hp 401 از نوع کارتریج تونر HP 80A می باشد که این نوع کارتریج به راحتی و با هزینه کم قابل شارژ می باشد. برای جلوگیری از آسیب دیدن کارتریج بهتر است شارژ کردن آن توسط افراد متخصص و مراکز معتبر صورت گیرد. اگر شارژ کارتریج این پرینتر به صورت اصولی انجام شود ، قادر است حدود 2700 برگه با کیفیت بالا را چاپ کند.

و بایستی به هیچ عنوان تماسی با قسمت‌های جوهری نوار کارتریج یا قسمت هد چاپ نداشته باشد. بهتر است بدانید تنها دلیل خیس کردن این نوار باریک، مرطوب نگه‌ داشتن داخل کیسه‌ی پلاستیکی است. مشخصه ی گویا برای تشخیص این گونه از کارتریج ها، این است بر روی کاست کارتریج هیچ نام و نشانی قید نشده و تنها بر روی آن یک لیبل وجود دارد که آن لیبل نیز در ایران چسبانده شده است!

چاپگر های جوهرافشان با پاشیدن قطرات جوهر بر روی کاغذ، به کمک منافذ ریزی که در هد وجود داشته؛ سبب ایجاد تصاویر با کیفیت رنگی و سیاه و سفید خواهد شد. پرینتر های جوهرافشان، سه رنگ اصلی داشته که عبارتند از آبی، قرمز و زرد؛ که علاوه بر آن ها یک رنگ سیاه نیز وجود داشته که از آن به منظور تولید تصاویر با رنگ مشکی استفاده می کنند. بعضی از چاپگر های جوهرافشان، از ترکیب سه رنگ اصلی، یعنی رنگ مرکبی مشکی را به وجود آورده اند؛ که برای نوشتن متن مناسب نیست! از این رو شارژ کارتریج canon باید توسط متخصصینی انجام شود که از تجربه لازم در این زمینه برخوردار هستند.

شارژ کارتریج در شهرری با تونر اصلی درجه 1 + ضمانت اداریم