Zeekr 009 Grand Rolls-Royce Of Minivan است

Zeekr 009 Grand Is The Rolls-Royce Of Minivans

Zeekr در حال آماده شدن برای معرفی یک مینی ون فوق لوکس با چهار صندلی و یک سیستم سرگرمی عظیم است.

  Zeekr 009 Grand Rolls-Royce Of Minivan است

  • Zeekr در حال آماده شدن برای معرفی نسخه فوق لوکس 009 در 19 آوریل است.
  • این مینی ون دارای دو صندلی عقب مجزا و یک سیستم سرگرمی است که ارزش یک اتاق نشیمن را دارد.
  • این ون برقی احتمالاً 536 اسب بخار قدرت و بردی در حدود 511 مایل خواهد داشت.

اگر از مینی‌ون‌ها سوگند یاد کرده‌اید، بهتر است در مورد آن تجدید نظر کنید زیرا آنها دیگر فقط برای مادران فوتبالی نیستند. کاملاً برعکس، زیرا برخی از شرکت‌ها مینی‌ون‌ها را به جابجایی افراد باحال و فوق‌العاده لوکس تبدیل کرده‌اند.

آخرین مورد Zeekr است که نسخه چهار سرنشینه 009 را در 19 آوریل رونمایی خواهد کرد. این شرکت در حال حاضر چیز زیادی در مورد این مدل نمی گوید، اما این مدل از مینی ون استاندارد پیروی می کند و می تواند 009 نامیده شود. بزرگ

بیشتر: EM90 ولوو یک مینی ون برقی 114000 دلاری با بیش از 450 مایل برد است.

هنوز مشخص نیست، اما مینی ون از نمای بیرونی کمی اصلاح شده با تزئینات کرومی اضافی و چرخ‌های ۲۰ اینچی «دیسکی جعلی» بهره می‌برد. مورد دوم دارای کلاهک‌های مرکزی مشکی رنگ و همچنین یک «پرده حکاکی شده لیزری دلربا» است.

تغییرات بزرگتر در داخل رخ می دهد زیرا ون دارای دو صندلی عقب مجزا است که دارای پایه های برقی و همچنین پشت سری های فانتزی با بلندگوهای یکپارچه هستند. آنها توسط یک کنسول مرکزی منحصر به فرد که کشوها، میزهای تاشو و یک صفحه نمایش یکپارچه را در خود جای داده است، از هم جدا شده اند.

به نظر می رسد دومی صندلی ها، سیستم کنترل آب و هوا و سیستم سرگرمی عظیم را کنترل می کند. هیچ صحبتی در مورد ابعاد وجود ندارد، اما صفحه نمایش به جایی در اتاق نشیمن نگاه نمی کند.

با کنار گذاشتن نمایشگر، مینی ون دارای دیوار جداکننده عقب و همچنین سقف شیشه ای پانوراما است. همچنین می‌توانیم تزئینات چوبی ظریف و لهجه‌های نقطه‌مانند متمایز را ببینیم.

اطلاعات کمی در مورد این ون در حال حاضر وجود دارد، اما مدل استاندارد دارای یک باتری عظیم 140 کیلووات ساعتی است که برد CLTC تا 511 مایل (822 کیلومتر) را ارائه می دهد. این ون همچنین دارای قدرت 536 اسب بخار (400 کیلووات / 544 اسب بخار) است و این به مدل این امکان را می دهد تا در 4.5 ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت شتاب بگیرد.

ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در Auto China اطلاعات بیشتری در مورد ون بدانیم، اما Zeekr با پستی که می‌گوید «داشتن دو صندلی به ارزش 500,000 یوان (69,087 دلار) در یک ماشین، به قیمت بالایی اشاره کرد؟

منبع: https://www.carscoops.com/2024/04/zeekr-009-grand-is-the-rolls-royce-of-minivans/