10 روش تضمینی برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه آکادمی آموزش زبان روان | zabannew

در مثال‌هایی که کتاب ارائه می‌کند با گفتگوهای جذابی مواجه می‌شوید که در موقعیت‌های متنوع و معمول زندگی رخ می‌دهند و می‌توانید از این مکالمه‌ها و جمله‌های مشابه در مکالمات روزمره خود استفاده کنید. این کتاب شامل یک CD آموزشی نیز می‌باشد که منابع و تمرین‌های بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. سری کتاب‌های هری پاتر امروزه در سراسر دنیا شناخته شده‌ هستند و تبدیل به منبعی عالی برای مطالعه به زبان انگلیسی شده‌اند. همه این کتاب‌ها به زبان‌های متفاوت ترجمه شده‌اند و بسیاری از آنها به صورت فیلم هم درآمده‌اند. نوشتن علاوه بر تقویت مهارت های دستور زبان، توانایی شما را در استفاده روزمره از زبان انگلیسی نیز بهبود می بخشد.

سایت خوب آموزش رایگان زبان EnglishCentral

بهترین راه‌حل برای این افراد استفاده از پکیج‌ خود‌آموز زبان انگلیسی در منزل است. این پکیج‌ها هم به‌صورت صوتی و هم تصویری در بازار امروز موجود هستند که بهترین نوع آن‌ها پکیج‌های ویدئویی است. پیشنهاد می‌شود در هنگام خرید بسته‌ها به اندازه کافی تحقیق کنید تا بتوانید بهترین آن‌ها را پیدا کنید چرا که قیمت این پکیج‌ها چندان ارزان نیست و بهتر است هزینه خود را به بهترین شکل صرف کنید. یک پکیج آموزشی خوب باید از یک طراحی و اجرای اصولی برخوردار باشد و از اساتید با تجربه و حرفه‌ای برای تدریس استفاده کرده باشد.

  • نویسندگان کتاب از زبان دوستانه و تشویق‌کننده‌ای استفاده کرده‌اند تا بر ترسی که بسیاری از افراد از یادگیری گرامر دارند غلبه کنند.
  • البته باید حواستان جمع باشد چرا که خیلی از آموزش های آنلاین تنها برای سودجویی تولیده شده اند و در آموزش زبان انگلیسی به شما بسیار ساده و مبتدی کار کرده اند.
  • مثلاً یک دفتر خاطرات داشته باشید، لیست‌های خرید انگلیسی بنویسید یا خودتان بر اساس یک دسته‌بندی موضوعی، فلش‌کارت رنگی درست کنید (البته که انواع آن در فروشگاه‌ها و سایت‌های مرتبط، قابل تهیه است).
  • این زبان نسبت به زبان های دیگری مثل چینی یا لهستانی که از زبان های سخت هستند، در درجه آسان قرار می گیرد.
در مورد دوره‌های آموزشی و کلاس آنلاین لینگوجو هر سوالی داری میتونی خیلی راحت از ما بپرسی. کارشناسان ما در تمامی ساعات از شبانه روز برای پاسخگویی به شما در خدمت هستند. یکی دیگر از ویژگی‌های دوره‌های خودآموز این است که شما بدون محدودیت زمانی و مکانی در هر ساعت از شبانه روز و هر جای ممکن مثل تخت خواب خود می توانید فرایند یادگیری را دنبال کنید. از ویژگی دیگر پکیج های خودآموز می توان به بازبینی مجدد و تمرین و تکرار نیز اشاره کرد. یعنی با یادگیری آن، سایرمهارت هایتان مثل رایتینگ، لیستنینگ، تلفظ صحیح لغات و… نیز تقویت میشود.

آموزش جامع انگلیسی

اپلیکیشن‌ زبانشناس نیز نوعی جعبه لایتنر جدید و کاربردی را در اختیارتان می‌گذارد. هنگامی که به یادگیری زبان انگلیسی می پردازید، مهم است که این زبان را به بخشی از زندگی روزمره تان تبدیل کنید. شما می توانید به هر درس یا جلسه تمرینی را که در برنامه تحصیلی خود قرار داده اید، بپردازید، اما اگر همه ی کاری که برای یادگیری زبان انجام می دهید؛ همین باشد، پیشرفت تان به اندازه کافی نخواهد بود.

10 روش تضمینی برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه آکادمی آموزش زبان روان | zabannew

مداومت و سماجت در استفاده از روش‌هایی که حواس مختلف شما را با زبان جدید آشنا و هماهنگ می‎کند، حتماً ذهنتان را برای یادگیری آماده و آماده‌تر خواهد کرد. ممکن است با توجه به هدف‌هایی که دارید، فکر کنید باید روی یکی‌دو تا از این مهارت‌ها متمرکز شوید. مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی مثل زنجیر به هم وصل‌اند و بهترین روش آموزش زبان انگلیسی در منزل روشی است که هر ۴ مهارت را به‌ یک اندازه تقویت کند. پس برنامه‌ای هفتگی برای خودتان بنویسید و سعی کنید برای یادگیری هر ۴ مهارت به‌میزان تقریبا مساوی اینجا کلیک نمایید وقت بگذارید.

آموزش زبان انگلیسی به‌صورت کاملا رایگان