نکات مهم کتاب آیین نامه قبل از تست زدن 1402 | driveing

نکات مهم کتاب آیین نامه قبل از تست زدن 1402 | driveing

تمامی تابلوهای راهنمایی توضیح داده شده و سوالات مربوط به هر کدام بررسی می‌شود. یادگیری این بخش تنها با مرور چند باره خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی میسر است و بهتر است تست‌های بیش‌تری از بخش راه و علائم راهنمایی تمرین شود. در گام بعدی نحوه صحیح پارک دوبل آموزش داده شده و بخش بعدی به چگونگی توقف در سطح شیب دارد پرداخته است.

دانلود کتاب آیین نامه رانندگی پایه سوم

متقاضیان شرکت در آزمون آموزش رانندگی پایه سوم می‌توانند جهت آمادگی در آزمون و آشنایی با سوالات آیین نامه، از طریق لینک بارگذاری شده در سایت بست سوال، نسبت به دانلود کتاب آیین‌نامه اقدام نمایند. فایل بارگذاری شده، قابل استفاده در انواع گوشی، لپ‌تاپ و تبلت می‌باشد. تمامی مطالب این مقاله، برگرفته از کتاب اصلی بوده و می‌توانید برای قبولی صددر‌صدی از آن استفاده کنید. شما با دریافت نسخه پی دی اف کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی می توانید کتاب آیین نامه رانندگی را در گوشی همراه ،تبلت ،کامپیوتر و… مطالعه نمائید. همچین شما عزیزان می توانید جهت آمادگی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی در آزمون های آیین نامه رانندگی ایرانیان شرکت نمائید و با سوالات اصلی آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی آشنا سریع ترین ماشین جهان شوید. همان گونه که میدانید آزمون آیین نامه اصلی دارای بخش های مختلفی است که یکی از مهمترین بخش های آن سوالات فنی آیین نامه اصلی میباشد که در فصل سوم کتاب آیین نامه به آن پرداخته شده است.

دانلود کتاب آموزش رانندگی (ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم) چاپ جدید

عواملی مانند نوع راه ها ، نوع خودرو و شب و روز در سرعت مجاز برای رانندگی تاثیر میگذارد ما در مطلبی بسیار کامل سرعت مجاز در تمام شرایط را آموزش داده ایم با کلیک روی لینک زیر به این مطلب میروید. قوانین مربوط به تصاف بررسی شده که در خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی به صورت تیتروار و در حد لزوم قوانین بررسی شده است. بخش‌های بعدی در مورد بکسل وسیله نقلیه و رابطه وسیله نقلیه با محیط زیست و بخش انتهایی بحث‌های فنی ماشین را بررسی کرده است. دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی به شما کمک می‌کند تا بخش‌های مهم را بیش‌تر و ساده‌تر مطالعه کنید. متقاضیان اخذ گواهینامه رانندگی پایه دوم از لینک زیر میتوانند کتاب آیین نامه پایه دوم را دانلود یا مشاهده نمایند. همچنین اگر قصد قبولی صددرصد تضمینی در امتحان آیین نامه رانندگی را دارید میتوانید جدیدترین سوالات آیین نامه رانندگی را از سایت ما دریافت کنید و بدون استرس در امتحان آیین نامه قبول شوید .

جزوه خلاصه فنی شامل نکات مهم آیین نامه

برای تهیه کتاب مورد نظر می‌توانید از دو روش خرید حضوری یا دانلود پی‌دی‌اف استفاده کنید. اگر مایل هستید که کتاب را به روش حضوری تهیه کنید، می‌توانید با مراجعه به آموزشگاه کتاب را تحویل بگیرید. پس از ثبت‌نام و شرکت در کلاس‌‌ها، زمان مشخصی برای شما تعیین خواهد شد تا آزمون دهید.

فصل امداد و نجات هم از فصل های بسیار مهم و کاربردی آیین نامه است و برای مواقع اضطراری باید آن را یاد بگیرید . همچنان دو سوال آسان از آن مطرح میشود که جواب دادن به آنها بسیار به قبولی شما کمک میکند . سرعت های مجاز در آیین نامه راهنمایی و رانندگی از موارد مهم است و حتما در امتحان آیین نامه چند سوال از آن طرح میشود .

  • در این بخش از سایت درایوینگ به  نکات مهم کتاب آیین نامه رانندگی و صفحات مهم کتاب آیین نامه می پردازیم و شما را با بخش های از این کتاب اشنا می کنیم و در هر بخش ما به صورت ساده توضیحاتی دادیم که می توانید با مراجعه به هر بخش سوالات مربوط به آن را مطالعه کنید.
  • آموزش موثر رانندگی نه تنها افراد را به دانش و مهارت های لازم برای رانندگی ایمن وسایل نقلیه مجهز می کند، بلکه احساس مسئولیت و آگاهی در مورد قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را نیز پرورش می دهد.
  • لازمه شرکت در کلاس‌های تئوری که کلاس‌های فنی را نیز شامل می‌شود، داشتن کتاب آیین‌نامه آموزش رانندگی پایه سوم می‌باشد و در صورت نداشتن آن، اجازه شرکت و حضور در کلاس‌ها را نخواهید داشت.
  • برای تهیه کتاب مورد نظر می‌توانید از دو روش خرید حضوری یا دانلود پی‌دی‌اف استفاده کنید.
  • تدریس این بخش از کتاب توسط مربی دیگری انجام خواهد شد و تنها 2 جلسه به این مبحث اختصاص دارد.