نصب سقف کاذب قیمت سقف کاذب

در واقع از اولین مرحله که انتخاب نوع سقف استتا آخرین مرحله نصب باید با مهارت و تجربه انجام شود. تعمیرات سقف کاذب درصورتی که با مهارت انجام شود از دوباره کاری های بعدی جلوگیری خواهد کرد. در صورتیکه مایلید توضیحات لازم در زمینه قیمت سقف کاذب، اجرت نصب سقف کاذب ومدت زمان تحویل در اختیار شما قرار بگیرد به صورت رایگان در هوم سرویز درخواستخودتان را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. یکی از بهترین راههابرای برای زیباتر نشان دادن آشپزخانه، نصب سقف کاذب آشپزخانه میباشد. این سقف علاوه بر زیبایی موجب عایق بندی و پوشش تجهیزات تاسیساتنیز می شود.

بنابراین سقف کاذب آلومینیومی خیلی راحت تعمیر میشه و نیز میشه به فضای پشت اون دسترسی داشت. ضمنا پنل‌های سقف دامپا رو به راحتی میتونین از پایین دربیارین و این مزیت، فوق العاده است. اگه این نوع سقف، انتخاب شماست و هدف شما تزیین محیط است از تایل‌های ساده رنگی استفاده کنین. اگه هم سقف بعنوان آکوستیک یا جاذب صوت کاربرد داره متریال شما باید تایل و یا پنل‌های پانچ شده باشه. سقف کاذب آلومینیومی استحکام خوبی داره، زیباست، ضد رطوبت است، ضد حریق است، رنگش ثابت است و نصب و نگهداری اون هم آسان است؛ اما این نوع سقف، از جمله سقفهای کاذب گرانقیمت محسوب میشه. پی وی سی یا پلی وینیل کلراید یک ماده پلاستیکی رایج در طراحی سقف کاذب است.

به غیر از مواردی که گفته شد سقف کاذب برای حمام و سرویس بهداشتی هم مورد استفاده قرار می‌گیره. در راهرو های ورودی یا بین حمام و سرویس بهداشتی که اختلاف ارتفاع وجود داره شاهد این سقف ها هستیم. اما یک جای جالب دیگه که سقف کاذب جدیدا در اون مورد استفاده قرار می‌گیره، بالای میز ناهارخوری است. نصب یک سقف کاذب مجزا برای میز ناهار خوری ایده ای هست که به تازگی اجرا میشه و فضای خیلی خاص و شیکی رو ایجاد میکنه. نوع مصالحی که برای سقف استفاده می شود را با ذکر نکات دقیق از فروشنده درخواست کنید.

نصب سقف کاذب قیمت سقف کاذب

از نظر ضوابط زلزله سقف کاذب باید به صورت استاندارد نصب شود، مثلا برای اجرای سقف کاذب استخر باید حتما سقف کاذب ضد آب باشد و برق کاری باید استاندارد انجام شود، استخر سرپوشیده حتما باید برق کاری آن تخصصی باشد. تایل های گچی ضد صدا یا (اکوستیک) یا عایق صوتی است که جهت جلوگیری از انتقال صدا معمولا به جهت زیرسازی حتما پشم سنگ در پشت آن نگه داری میکنند تا میزان جذب صوت را کاملا کم کند. در واقع یک نوع عایق پوششی و از سمت دیگر به نوعی عایق صوتی هم هست، به این جهت که معطوف به قسمت خاصی نیست، هم در منازل و نیز در مراکز تجاری و خرید و از سمت دیگر در مراکز عمومی قابلیت نصب را دارد. سقف آسمان مجازی و سقف کاذب سنگ مصنوعی از گرانترین تایل های سقفی هستند. می توان با اجرای سقف کاذب در آشپزخانه خود مشاهده کنید سقف نور را به شکل زیبایی به خانه می تاباند و فضای دلنشینی را فراهم می کند. طراحان معماری داخلی معتقدند با وجود این که هزینه های اجرایی زیادی ندارد اما می تواند در زیبایی منزل و محیط کار بسیار تاثیر گذار باشد.

استفاده از کناف به همراه چراغ های ال ای دی SMD و LEDتوکار، فضای اتاق را بسیار زیبا و در عین حال آرامش بخش خواهد قیمت سقف کاذب کرد. در واقع دارای ویژگی های خاص به فرد هستند که در بالا خدمت شما خوبان عرض ادبی و می توانید با کمی خوش سلیقگی و ترکیب رنگ بندی های مختلف از نورهای سفید و افتابی یک زیبایی همراه با مناظر بکر طبیعی را در واحد خود. در کتابچه کناف از دو روش برای اجرا کردن این سقف های کنافی استفاده می شود روش اول (اجرای سقف کاذب به روش A) و روش دوم (اجرای سقف کاذب با زیرسازی B) که در بخش سقف کناف توضیحات کامل و مفصل در این زمینه دادیم. اجرای سقف کاذب حتما به دست نصاب یا مجری سقف کاذب انجام می شود. این نوع از سقف کاذب از تایل آلومینیمی، بدون اینکه نیازی به پیچ نمودن تایل ها وجود داشته باشد اجرا می شود. این نوع سقف به راحتی تعمیر می شود، همچنین به راحتی می توان به فضای پشت آن دسترسی داشت.

  • ضمناً این سقف نباید با محیط و همچنین دکوراسیون شما، به هیچ وجه ناهمگونی داشته باشه.
  • این متریال به صورت یک تکه و در ابعاد دلخواه شما قابل اجرا است، که طبیعتا از نظر زیبایی تفاوت بسیاری با نوع پیشین آن که به صورت تایل اجرا میشود، دارد.
  • فقط در این مرحله برای قشر زیر گچ کاری نمی‌توان از کاهگل استفاده نمود بلکه باید زیرکار را به وسیلهٔ یک قشر گچ و خاک پوشانید زیرا گچ و خاک از سوراخ‌های رابیتز گذشته و مانند قلابی در پشت آن قرار گرفته و سطح محکم و یکنواختی را ایجاد می‌نمایند.
  • نصب سقف کاذب باعث میشه که ارتفاع سقف کاهش پیدا کنه و باید قبل از نصب باید به این نکته دقت کنین.
عواملی وجود دارند که سبب تغییر در قیمت سقف کناف می شوند از جمله این عوامل می توان به قیمت گچ، قیمت مصالح زیرسازی سازه، دستمزد اجرا و قیمت مصالح درزگیری اشاره کرد. با توجه به شرایط و این که شما چه نوع سقف با چه موادی را انتخاب می کنید. البته درصورتیکه تمام اتاق‌های منزل و یا محیط کارتان رو، سقف چوبی بزنین، طرح شما یکپارچه تر میشه. نحوه اجرای سقف کاذب چوبی اینه که کار رو، اول کلاف کشی می‌کنن.

تایل سقف کاذب تمام پی وی سی انواع مختلفی دارد که می توان در تمام سقف های کاذب استفاده شود یکی از مهم ترین مزیت های سقف کاذب پی وی سیضد آب بودن آن است که می توان تایل سقف کاذب pvcرا در شهر های شمالی سرویس حمام و آشپزخانه به کار بندیم. تایل های گچی ضد صدا یا (نایل اکوستیک) یا عایق صوتی است که جهت جلوگیری از انتقال صدا معمولا به جهت زیرسازی حتما پشم سنگ و پش شیشه در پشت آن نگه داری میکنند تا میزان جذب صوت را کاملا کم کند. تایل های اکوستیگ معمولا با روکش پی وی سی است که انجام وظیفه خواهیم کرد.

مزایا نصب سقف کاذب لاکچری

قشنگ ترین ایده سقف کناف آشپزخانه و معرفی بهترین نصاب کناف سقف کناف آشپزخانه در کنار نصب انواع کابینت باعث زیبایی و دل‌بازتر شدن فضای آشپزی خواهد شد. صفحه‌های سیمانی که با استفاده از الیاف و فیبرهای مختلف وزن آن سبک‌تر شده است در اجرای انواع سقف کاذب به کار گرفته می‌شود. از نظر اجرایی تفاوت‌هایی در نصب سقف کاذب وجود دارد که مربوط به نوع طراحی آن است. نصب عایق‌های حرارتی و اجرای سقف کاذب بدون هیچ نوع درز می‌تواند انتقال حرارت را کاهش دهد.

خدمات و ارائه ملزومات نصب سقف کاذب

بعد از مدتی سقف خود را ول می کند و حتا خسارات جبران ناپذیری به همراه دارد و یا چند تایل خراب می شود در آن موقع سقف احتیاج به تعمیر دارد. گاهی اوقات کارهای تاسیساتی باعث تخریب سقف کاذب می شود در آن موقع سقف احتیاج به تعمیر دارد. یا روی تایل گچی به صورت مستقیم آب باران می ریزد در آن هنگام سقف احتیاج به تعمیر دارد. این شرکت خدمات تعمیر سازه ها و زیرسازی و تایل و آویز گیری جهت تعمیر را انجام می دهد. سقف کاذب ارزان را برای مغازه ، فروشگاه، پارکینگ و غیره استفاده می کنند.