قیمت و خرید انواع دی وی دی رایتر درایو نوری اکسترنال با کیفیت عالی و قیمت مناسب بروزکالا

درایو 12.7 میلی متر این نوع درایو که با عنوان درایو SLIM یا ضخیم نیز شناخته می شود بیشتر در لپتاپ های قدیمی مورد استفاده قرار گرفته است. آن‌ها باید محکم وصل شوند اما نه آن قدری که در صورت بروز مشکل نتوانید بازشان کنید. سامسونگ ، اچ پی ، پایونیر ، سونی و ترنسند از جمله شرکت هایی هستند که محصولات خود را در بازار عرضه کرده اند.

  • ایده آل برای جدیدترین رایانه های رومیزی رایانه های شخصی امروزی.
  • برای انجام این کارتنها کافی است کابل USB آن را به تلویزیونوصل کند، و بعد دکمه‌یEject رایتر را به مدت 5 ثانیه نگه داشته و دیسک موردنظر را در آن قرار دهد.
  • به این معنی که بعد از متصل کردن کابلUSB، لپ‌تاپ یا کامپیوتربه‌طور اتوماتیکآن را شناساییمی‌کند و برای استفاده از آننیازی به نصب درایور و یا نرم افزاری خاص نخواهید داشت.

من یک dvd ویندوز در داخل dvd drive قرار دادم برای نصب ویندوز بعد به دلیل اینکه موس کار نمی کرد قبل دکمه install کامپیوتر را خاموش کردم. بعد که روشن کردم دیگه DVD Drive شناسایی نکرد به نظرتون موتورش سوخته یا نه؟؟
چون وقتی cd میزارم صدای موتورش نمیاد.فقط یه حالت تقه مانند میزنه دیگه کار نمیکنه. اگر می بینید دستگاه DVD-Writer شما دیسک ها را درست نمی خواند در حالی که سی دی یا دی وی دی شما سالم است و مشکلی ندارد، ایراد می تواند از لنز دستگاه باشد که کثیف شده باشد و نیاز به تمیز کردن داشته باشد. در این صورت باید لنز را با استفاده از گوش پاک کن و الکل سفید تمیز کنید.

قیمت و خرید انواع دی وی دی رایتر درایو نوری اکسترنال با کیفیت عالی و قیمت مناسب بروزکالا

اطلاعاتی که روی سی دی ها ذخیره می شدند ، غالبا فایل های موسیقی ، اطلاعات شخصی و یا اطلاعات نصب نرم افزار بودند . درایو سی دی رام (CD ROM) ، درایوی است که صرفا قادر به خواندن اطلاعات از روی CD-DA (فایل موسیقی) ، CD-ROM (فایل اطلاعاتی) و CD-R/CD-RW می باشد . با استفاده از کابل تبدیل دی وی دی رام به یو اس بی شما می توانید به راحتی دی وی دی رایتر لپ تاپ خود را بدون استفاده از باکس تبدیل کننده به دی وی رایتر اکسترنال تبدیل کنید. انواع مختلف دی وی دی رایترها موجود می باشند که استفاده از آنها راحت می باشد و فقط کافیست از اطلاعاتی که ، در مورد قابلیت هایی که به شما عرضه می کنند مطلع باشید.

درایو DVD اینترنال ایسوس

سی دی ها و یا دی وی دی ها برای خوانده شدن ، اجرا و یا رایت اطلاعات در درون آنها، به یک درایو نوری نیاز دارند. با انتخاب کاربر یکی از کارهای رایت محتوا یا خواندن انجام می شود.در دی وی دی رایترهای مدل بلوری ، عملیات رایت و خواندن با کیفیت بسیار بالا انجام می شود، که این ویژگی بستگی به نوع درایوی دارد که بر روی سیستم نصب می باشد. به همین دلیل، اگر بخواهید از این درایور استفاده کنید، باید نوع اکسترنال آن را تهیه کنید.

درایو دی وی دی رام (DVD ROM)

میباشند مورد اعتماد بودهو در صورتی که سوال شما توسط کاربران پاسخ داده شود و شما با انجام آن کار ها با مشکلات بیشتری مواجه شدید ,تیم ما هیچگونه مسئولیتی را درقبال راهنمایی های غلط توسط کاربران بر عهده ندارد. ۲ تا سرعت داریم کلا ، سرعت خوندن ( Read ) ، سرعت رایت ( Write ) . شما می توانید محصولات خود را به صورت آنلاین مشاهده و خرید کنید وهمچنین خیلی سریع تحویل بگیرید. اتصال SATA سرعت انتقال بالاتر و اتصال مطمئن تر را ارائه می دهد.

حل مشکل عدم شناسایی درایو CD یا DVD توسط ویندوز