قطعات موتورهای دیزلی لیفتراک کاران البرز فروش قطعات انواع موتورهای دیزل | dieselcommittee

در موتورهای دیزل از تزریق مستقیم سوخت استفاده می شود، یعنی سوخت دیزلی به صورت مستقیم به سیلندر تزریق می شود. با توجه به این که موتور دیزل فقط هوا را فشرده می کند، نسبت تراکم می تواند بالاتر باشد. هم چنان چه در بالا نیز اشاره شد، هر چه نسبت تراکم بیشتر، توان تولیدی نیز بیشتر خواهد بود. توجه به خرابی‌های احتمالی در این سیستم و اثرشان بر عملکرد کلی تجهیز، باید در طراحی برنامه تعمیر و نگهداری موتورهای دیزل لحاظ شود. پیستون از نقطه مرگ پایین به طرف بالا (تا نقطه مرگ بالا) حرکت می‌کند و در حالیکه هر دو سوپاپ بسته‌اند (سوپاپ هوا و سوپاپ تخلیه) هوای داخل سیلندر متراکم می‌گردد و نسبت تراکم به ۱۵ تا ۲۰ برابر می‌رسد.

پمپ آب :

در ادامه مطالب نم نمک با طبقه بندی موتور های دیزل با شما همراه خواهیم بود. شرکت هامرصنعت آماده ارائه خدمات، محصولات و راهکار های اتوماسیون صنعتی می باشد.. تمام حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان می‌باشد. آمریکایی‌ها اصولا از دیزل‌های سواری چندان خوششان نمی‌آید تا جایی که هنوز هم بخش خودرو‌های سواری دیزل در این کشور بازاری ندارند و این در حالی است که در اروپا نیمی از خودرو‌های فروخته شده را انواع دیزل تشکیل می‌دهند.

http://boostercctv.irبه این دلیل که بسیاری از تامین کنندگان، راهنمایی های کافی ارائه نمی دهند. ۱۰٫سوخت دیزل دارای خواص روان کنندگی بیشتری نسبت به بنزین است . این امر کمک میکند تا مقاومت سیلندر و حلق های پیستونی نسبت به حرارت بالا رود . ۱٫سوخت دیزل دارای تراکم انرژی بیشتری است و حجم سوخت کمتری برای انجام یک مقدار مشخص از کار لازم است . از سال ۱۹۱۰ استفاده آنها در زیر دریایی ها و کشتی ها شروع شده است و استفاده در لوکوموتیو ها ، کامیون ها ، تجهیزات سنگین ، نیروگاه های تولید برق و دیزل ژنراتور ها کمی دیرتر آغاز شد.

مرسدس بنز نخستین خودروی سواری دیزل را تولید کرد و فروخت

در مجله خبری دیزل کمیتههای جدید از سیستم سوخت رسانی CRI ( کامان ریل ) استفاده می گردد . واژه کامان ریل به مفهوم یک ریل مشترک می باشد و سیستم سوخت رسانی کامان ریل یعنی سوخت تحت فشار از طریق یک منیفولد یا ریل مشترک و با فرمان الکترونیکی یا مکانیکی به تمام انژکتورها ارسال می شود. بسیاری از توربوشارژرها یک سوپاپ بایپس یا گذرگاه فرعی دارند که باعث می شود در توربوشارژهای کوچک ، میزان چرخش آن ها از حد مجازی تجاوز نکند.

  • از جمله ی آن ها می توان به نوع مصرف ، نوع سوخت ، تعداد کورس ، شکل بلوک ، سرعت و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.
  • سوپاپها را معمولا در داخل قالبهای مخصوص با روش اهنگری می سازند و بعد به وسیله سنگ زدن آن را کامل می کنند.
  • اگر سطح مایع خنک کننده پایین‌تر از حدی برسد که پمپ آن هوا بکشد و این هوا وارد مجاری خنک کاری شود ظرفیت خنک کاری به شدت کم می‌شود و آسیب مکانیکی جدی به موتور وارد می‌شود.
  • سرسیلندر تعبیه شده است که از لحاظ شکل و ابعاد دارای گونه های فراوانی است.
پیروها به وسیله فنرهای پیش گذاری شده با بادامکها در تماس میباشند. بادامک قطعه ای از یک سازوکار ویژه در اتصالات موتورها و دستگاه های مکانیکی است. وی از میل لنگ در دو گونه دستگاه بالا بردن آب استفاده کرده بود. سیلندر بر اثر فشار و گرمای حاصل از احتراق و نرسیدن روغن یا شسته شدن روغن توسط قطرات مخلوط و علل دیگر سائیده می شود این سائیدگی بیشتر به وجود امدن عللی از قبیل (دو پهن شدن بیضی شدن موج دار شدن گلدانی شدن) سیلندر می شود. موتور دیزل یکی از دستگاه های ساخته شده در عصر جدید است که توسط رادلف دیزل و پس از سال ها تلاش او اختراع شده است و به پاس همین زحمات نام دیزل را برای آن انتخاب نموده اند.